Sjukgymnaster

 

Emma Hansson 

T: 042-450 85 52
E: emma@fysioklinikencity.se

 

 

Andreas Ljung

T: 042-450 85 53
E: andreas@fysioklinikencity.se

 
 
 
Helena Jönsson

T: 042-450 85 54
E: Helena@fysioklinikencity.se

 
 
 
Kim Söderberg

T: 042-450 85 55
E: kim@fysioklinikencity.se

 
 
 
Timmy Lönnberg

T: 042-450 85 56
E: timmy@fysioklinikencity.se

 

 

 

Joakim Grundelius

T: 042-450 85 58
E: joakim@fysioklinikencity.se

 

 

 

Fystränare/massör

Solo Hammar

T: 0761842115
E:solohammar@gmail.com

 
 

Vi använder cookies på vår hemsida

Vår webbplats använder cookies och andra tekniker så att vi kan känna igen dig och förstå hur du använder vår hemsida. Genom att klicka på Jag accepterar godkänner du cookies.