Kontakta Oss

Receptionen

Södra Storgatan 23, 252 23, Helsingborg

Email: reception@fysioklinikencity.se

Tel: 042-450 85 50

Fax: 042-450 85 51

Sjukgymnaster

Catarina Axelsson

T: 042-450 85 52
E: catarina@fysioklinikencity.se

Andreas Ljung

T: 042-450 85 53
E: andreas@fysioklinikencity.se

Helena Jönsson

(Tillgänglig på telefon endast fredagar)

T: 042-450 85 50
E: Helena@fysioklinikencity.se

Johan Holmstrand

T: 042-450 85 55
E: johan@fysioklinikencity.se

Timmy Lönnberg

T: 042-450 85 56
E: timmy@fysioklinikencity.se

Joakim Grundelius

T: 042-450 85 58
E: joakim@fysioklinikencity.se

Vi använder cookies på vår hemsida

Vår webbplats använder cookies och andra tekniker så att vi kan känna igen dig och förstå hur du använder vår hemsida. Genom att klicka på Jag accepterar godkänner du cookies.